Fotokursai

Fotokursai

      Turite fotoaparatą,  bet  žiūrėdami į savo  nuotraukas nesate  visiškai patenkinti savo nuotraukomis? Manote, kad trūksta žinių, kaip geriau nufotografuoti? Norite susidraugauti su savo fotoaparatu ir su malonumu fotografuoti  įvairiose aplinkose, bet kokiu metų laiku ir bet kokiu paros metu? Kviečiu Jus į įvadinį fotografijos fotoseminarą, kuriame suprasite, kodėl svarbu išmanyti savo technikos galimybes, kodėl svarbu išmokti ją valdyti patiems. Noriu, kad fotografija virstų aistra Jūsų gyvenime ir kad Jūsų nuotraukos džiugintų Jūsų pačių ir aplinkinių akis!

Vietų skačius labai ribotas tik iki 10 mokinių. Nes noriu pasiekti kiekvieną, parodyti, paaiškinti. Teisingi fotografo įgūdžiai atveria nepaprastai daug galimybių.

Jūsų laukia net 3 DOVANOS pirmoji fotokurso pamoka Jums nemokama! Negana to, Jūs galėsite tęsti likusias fotokurso pamokas, su 15% nuolaidą vienam žmogui tik 150 €. O mokantis kartu su draugu ar drauge, bileto kaina dar sumažės iki 130 €. Pasinaudok šia galimybe ir mokykitės kartu, Juk taip smagiau, ar ne tiesa? Pasiūlymas galioja iki rugpjūčio 20 d. 18 val.  Būtina registracija  vladasdobrovolskis1@gmail.com  Jei jus tai domina, aš drąsinu jus kuo greičiau registruotis.      

Standartinė bilietų kainą 180 € 

Po šių mokymų tu:
– mokėsi fotografuoti pagrindiniais programiniais režimais,
– suprasi kam reikalingi net keturi (AF) autofocus režimais,
– žinosi, kaip nustatyti tinkamai ekspoziciją, kad nuotrauka nebūtų per šviesi ar per tamsi,
– gebėsi fotografuoti žvaigždes naktyje, piešti tamsoje,
– atrasi daug daugiau netikėtų savo talentų!

Fotomokymai truks 6 savaites, susitiksime 1 kartą per savaitę, po 2 val. viso 12 val.

Fotoseminarą ir fotomokymus ves, fotografas, fotografijos mokytojas Vladas Dobrovolskis. ATEIK, pakviesk savo draugą, pasidalink su norinčiaisiais išmokti ir ATSINEŠK savo turimą fotoaparatą! Video kvietimas: http://bit.ly/2qyxgzP 

 

Numatomų fotoseminarų ir fotomokymų grafikas

Kaune, fotomokymų pradžia nuo rugpjūčio 1 d. iki rugsėjo 4 d.

Kaune, naujų fotomokymų pradžia nuo rugpjūčio 21 d. iki rugsėjo 25 d. 

Kaune, sekančių fotomokymų pradžia nuo rugsėjo 6 d. iki spalio 11 d. 

Registruotis būtina el. p. vladasdobrovolskis1@gmail.com  Iškilo klausimų? Skambinkite +370 676 77766

      NAUJIENA!

Videomokymai  tiems, kas labai nori, bet neleidžia  galimybės lankyti ir mokytis gyvai. „ĮVALDYK SAVO FOTOAPARATĄ“ neišėjęs iš namų!  Dabar puiki proga įsigyti video pamokas!  Parašyk  dabar ir mėgaukis  žiūrėdamas arba klausydamas  fotografijos  žinių ir profesionalių praktinių patarimų. Video - fotomokymų kaina 60 €

Iki susitikimo!

https://bit.ly/2u2rIkR 

https://bit.ly/2HbtvgI  

https://bit.ly/2qyxgzP

https://bit.ly/2HyF29m

Vladas Dobrovolskis Photography spausk PATINKA: http://on.fb.me/1gwLYRG

dobrovolskio fotokursai, spausk PATINKA: http://bit.ly/2qYFIdo